Jak przebiega wycena tłumaczenia?

Kwestia, która zazwyczaj najbardziej interesuje Klientów korzystających z usług naszego biura to nie tylko szczegóły związane z danym przekładem, ale przede wszystkim koszt jego realizacji. Na ostateczną cenę składa się kilka różnych czynników - rodzaj i kierunek wykonywanego przekładu, czas realizacji usługi oraz objętość i stopień trudności tekstu oddanego do przełożenia. W biurze Anglopolis w Toruniu oferujemy tanie tłumaczenia z języka polskiego na angielski lub z języka angielskiego na polski wykonywane szybko i terminowo oraz z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Poznaj aktualny cennik tłumaczeń na angielski i dowiedz się od czego uzależniony jest koszt poszczególnych usług!

 

Na czym polega określanie ceny tłumaczenia pisemnego za pomocą strony przeliczeniowej?

W przypadku przekładów pisemnych, których realizację oferujemy w biurze Anglopolis, wycena sporządzana jest na podstawie stron, a konkretnie stron przeliczeniowych zawierających określoną liczbę znaków ze spacjami. W przypadku przekładów przysięgłych wartość ustalana jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wynosi ona 1125 znaków ze spacjami, natomiast w zwykłych przekładach standardowa strona zawiera do 1800 znaków z niezbędnymi spacjami. W Anglopolis proponujemy tanie i szybko realizowane usługi w niskim koszcie - tylko do 50 zł!

 

Tłumaczenia specjalistyczne i zasady dotyczące ich wyceny

Cennik tłumaczeń na język angielski lub polski dla tekstów specjalistycznych z zakresu prawa czy medycyny może różnić się od jego tańszych odpowiedników. Wynika to z bardziej zaawansowanego stopnia trudności tekstu źródłowego, jego złożoności, a co za tym idzie konieczności analizy merytorycznej przez osobę specjalizującą się w danej branży. Ze względu na te aspekty koszt usługi określany jest indywidualnie.

Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu ekspresowo zrealizujemy dla Ciebie tłumaczenie!

 

Zależy Ci na tym, aby przekład został przygotowany szybko i profesjonalnie? W Anglopolis oferujemy szybkie tłumaczenia - ekspresową usługę dla Klientów, którym zależy na czasie! Zamawiając przekład pisemny lub translację jednego ze standardowych dokumentów pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50% kosztu wybranej usługi i realizujemy ją priorytetowo – w jak najszybszym czasie.